Комунальне підприємство
"Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради"

Правила перебування хворих

Колектив медичних працівників Горохівської багатопрофільної лікарні прагне зробити все можливе для всебічного обстеження Вас, проведення ефективного лікування.

Для цього лікарня має всі можливості: достатнє лікувально-діагностичне обладнання, висококваліфікований персонал лікарів та молодших спеціалістів з медичною освітою.

Ефективність обстеження і лікування в багатьох випадках залежить від Вас і Ваших рідних, від виконання вимог лікарняного режиму. Тому висловлюємо впевненість, що Ви будете дотримуватись наступних порад і вимог:

1.Під час вступу до стаціонару не забудьте взяти з собою паспорт, страховий поліс ( за наяності), виписки про лікування, що раніше проводилося, туалетне приладдя, змінне взуття, зміну чистої натільної білизни, халат ( піжаму).

2.Особисті течі, коштовності, документи,гроші необхідно передати родичам.За зберігання особистих речей, цінностей і документів управління відповідальності не несе.

3.Попередьте або ознайомте близьких і родичів про порядок відвідин і правила поведінки у відділенні.

4.Будьте взаємовічливими з медичним персоналом і хворими. Пам’ятайте, що поряд з Вами знаходяться хворі, які потребують спокою і часто стороннього догляду.

5.Ви зобов’язані:

-надати лікарям повну інформацію щодо попередніх захвороювань,госпіталізацій та інших питань, які стосуються стану вашого здоров’я;

-суворо дотримуватись розпорядку дня, встановленого для відділення. Не створювати шуму голосною розмовою, криками , телерадіоприймачами.

-вчасно виконувати лікарські призначення,забезпечувати провітрювання палат, проводити ранкову гігієнічну гімнастику по рекомендації лікуючого лікаря;

-приймати передачі лише тих продуктів харчування, які рекомендовані лікуючим лікарем;

-дотримуватись правил особистої гігієни, підтримувати чистоту і порядок в палаті.

6. Якщо у Вас виникають питання по обстеженню, лікуванню, Ви їх можете висловити завідуючому відділенням, лікуючому лікарю або внести письмові пропозиції в окремий журнал відділення.

7.Пам’ятайте, що відвідування хворих родичами, знайомими проводиться з 11.00 до 13.00 і з 17.00 до19.00 години.

8.Управління Горохівської центральної районної лікарні залишає за собою право у випадках порушення лікарняного режиму питання передчасного виписування хворого з стаціонару з відповідною відміткою в листку непрацездатності.

Порушенням вважається:

-вживання алкогольних напоїв та наркотичних речовин, тютюнопаління;

-грубе та неповажне відношення до медичного персоналу;

-недотримання рекомендацій лікаря, прийом лікарських препаратів на власний розсуд;

-самовільний вихід з території лікарні без відома медичного персоналу;

-недотримання правил внутрішнього трудового розпорядку.

9.Управління лікарні закликає хворих:

- не палити на території закладу;

-не користуватися в палаті кип’ятильниками, електричними грілками, а також трійниками і подовжувачами;

- не встановлювати особисту побутову електроапаратуру ( наприклад, телевізор) без згоди керівника відділення ( повинно бути вирішене питання оплати електроенергії);

- не довіряти свої секрети стороннім;

- не запрошувати в стаціонар випадкових знайомих;

- не тримати в палаті одяг, великі суми грошей, коштовні речі, прикраси.

- радимо час перебування в стаціонарі використати для підвищення санітарно-гігієнічних знань та навиків.